Malvern House Dil Okulu

  • 09 Şubat 2016
  • 1.982 kez görüntülendi.
Malvern House Dil Okulu

Malvern House Londra dil okulu hakkında bilgilere web sitemizden ulaşabilirsiniz.

2000’den bu yana eğitim veren okul Londra’daki British Council Onaylı Dil Okulları arasında en çok öğrenci ağırlayan kurumlardan birisidir. 3 farklı binada eğitim veren kurum, öğrencileri seviyelerine göre farklı binalardaki gruplarda derslere almaktadır.

Malvern House Dil Okulu – Malvern House London Eğitim Programları

Malvern House İngilizce’si başlangıç seviyesinde olanlar veya İnglizce’sini daha iyi bir hale getirmek isteyenler için Genel İngilizce eğitim programları düzenlediği gibi bir çok okulda bulamayacağınız farklı alternatiflere de sahip.

IELTS Hazırlık Kursu:IELTS Sınavı’na İngiltere’de Hazırlanmak isteyenler için Malvern House farklı programlar hazırlıyor ve kurstan mezun olanların sınavlardaki başarı yüzdesi oldukça iyi.
Business English-İş İngilizcesi Programları: İş hayatı için sektörüne yönelik literatüre çok daha iyi hakim olmak isteyenler için verilen programlarda, çok özel alanlarda ders almak istiyorsanız bire-bir dersler bile mümkün.

Pre-Master Hazırlık Kursu:İngiltere’de master eğitimi için İngilizce’sinin yeterli olmadığını düşünenler için düzenlenen programlarda, öğrenciler master öncesi İngilizce eksiklerini kapatabiliyor.

ABE İşletme Kursu-ABE Business Diplomas:İngiltere’de üniversiteler tarafından tanınan ve geçerliliği olan bir kurstur. Üniversite eğitimi için İngiltere’yi düşünenler için çok büyük bir fırsattır. Orta üstü bir İngilizce seviyesi ile bu programa katılıp sertifika alabildiğiniz takdirde, üniversite eğitimine 2 veya 3. seneden başlayabilirsiniz. Böylelikle üniversite için harcayacağınız 1 yılı hem İnglizce’nizi çok ileri bir düzeye getirerek, hem de hiç zaman kaybetmeden sınıf atlayarak değerlendirebilirsiniz.

Malvern House dil okulu ve diğer indirimli ingiltere dil okulları hakkında detaylı bilgi için 0 212 543 58 06 veya 0535 712 07 90 numaralı telefonlarımızı arayabilirsiniz.

Yurt dışı eğitim yorumu

Henüz bir yurtdışı eğitim yorumu yapılmamış.

BİR YORUM YAZ