Malta’da Genel İngilizce Programları

  • 19 Temmuz 2015
  • 3.084 kez görüntülendi.
Malta’da Genel İngilizce Programları

Malta dil okullarında genel ingilizce programları

Malta dil okullarında yılın herhangi bir döneminde aksi belirtilmedikçe haftanın ilk pazartesi günü dil eğitimine başlayabilirsiniz. Malta dil okulları genel ingilizce programlarının amacı; katılımcı öğrencinin İngilizce dil becerilerini geliştirmektir. Başlangıç seviyesinden daha ileri seviyelere kadar tüm öğrencilere açık olan malta dil okulları genel ingilizce programlarının süresi katılımcı öğrencinin beklenti, istek veya ihtiyaçlarına göre ortalama 2 haftadan 48 hafta arasında değişebilmektedir.

Malta dil okullarında dersler sabah 09:00 ile öğle saatleri arasında yapılmaktadır. Katılımcı öğrenciler, boş vakitlerini tercih ettikleri malta dil okulunun tüm öğrencilerin kullanımlarına açık ve ücretsiz olan kütüphane, bilgisayarlı etüd sınıfları ve diğer sosyal imkanlardan faydalanabilirler. Malta’da bulunan öğrenciler özelikle hafta sonları çevre şehirleri ziyaret edebilmektedirler.

Malta dil okulları sınıflarında ortalama olarak 10 -12 civarında öğrenci bulunur. Malta’da bir dil okulunun genel İngilizce eğitimlerine katılmak için en az 16 yaşında olmak gerekir. Katılımcı için bir üst yaş sınırı bulunmamaktadır. Katılımcılar ingilizce dil seviyelerine göre bir sınıfa yerleştirilmeleri amacıyla okulun ilk gününde  seviye tespit sınavı katılmak durumundadırlar.

Malta dil okulları genel İngilizce programları , katılımcı öğrencilerin isteklerine göre haftada 20 ,25 yada 30 ders alabilirler.

Malta dil okulları ve malta dil okulu fiyatları hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizlere her daim 0 212 543 58 06 veya 0 535 712 07 90 numaralı yurtdışı eğitim destek telefonlarımızı arayabilirsiniz. Yurtdışı eğitim danışmanlarımız ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun programlar hakkında sizlere yardımcı olacaklardır.

Yurt dışı eğitim yorumu

Henüz bir yurtdışı eğitim yorumu yapılmamış.

BİR YORUM YAZ