LSI Vancouver Dil Okulu

  • 25 Ağustos 2015
  • 2.183 kez görüntülendi.
LSI Vancouver Dil Okulu

LSI Vancouver Dil Okulu

Çevresi yemyeşil dağ ormanları ve Büyük Okyanus ile sarılmış capcanlı, modern bir kent olan Vancouver, Kanada’da İngilizce öğrenmek isteyen herkes için tam anlamıyla baş döndürücü bir yerdir.

Dil okulumuz Vancouver şehir merkezinin tam kalbinde, kentin başlıca cazibe merkezleri ve ulaşım hizmetlerine yürüyüş mesafesindedir. Aralarında internet erişimi sağlayan bir bilgisayar laboratuarı, öğrencilerin kendi kendilerine çalışmalarına yardımcı olan materyallerle dolu bir kütüphane ve öğrenci salonunun da bulunduğu imkânlar, LSI Vancouver’ı İngilizce eğitim için rahat ve samimi bir ortam haline getirir. TOEFL ve Cambridge Sınavı’na (CAE) hazırlık kurslarının yanında, daha genel ESL programları da sunar.

Vancouver – Sosyal Aktiviteler

Herkesin kendine uygun bir şeyler bulabileceği heyecan verici ve renkli bir sosyal program yürütürüz. Vancouver Sanat Galerisi veya UBC Antropoloji Müzesi gezilerinden NHL Canucks veya CFL Lions’un spor müsabakalarına kadar Vancouver’ın size sunduğu her şeyden faydalanabilirsiniz. Daha uzaklara gitmek isteyenler için ise hafta sonları Whistler kayak merkezine ve ayda bir de başkent Victoria’ya geziler düzenleriz.  Pub, restoran ve park gezintileri, sınıf dışında da öğretmenleriniz ve arkadaşlarınızla bir yandan eğlenirken diğer yandan da İngilizcenizi geliştirmenize olanak tanır. Yaz aktiviteleri arasında bisiklet, nehirde rafting ve doğa yürüyüşü; kış aktiviteleri arasında ise kayak, snowboard ve buz pateni bulunur.

Uluslararası Yardımlaşmalı Yemek

Uluslararası Yardımlaşmalı YemekKendi ülkenize özgü bir yemek getirin ve dünyanın dört bir yanından farklı yemekler deneyerek eğlenirken diğer öğrencilerle İngilizce pratik yapın.

Yaz Barbeküsü ve Spor Günü

Yaz Barbeküsü ve Spor GünüYaz ayları boyunca English Bay’de diğer öğrencilerle güneşin tadını çıkarın. Mangalda pişmiş hamburgerler yiyin ve voleybol, futbol ve softball gibi oyunlar oynayın.

 LSI Vancouver Dil Okulu  ve diğer kanada dil okulu fiyatları için http://www.eduvizyon.com/kanada-dil-okulu-fiyatlari/ sayfamızı ziyaret edebilir yada 0 212 543 58 06 / 0 535 712 07 90 numaralı telefonlardan bilgi alabilirsiniz.
Yurt dışı eğitim yorumu

Henüz bir yurtdışı eğitim yorumu yapılmamış.

BİR YORUM YAZ