LSI Toronto Dil Okulu

  • 25 Ağustos 2015
  • 2.355 kez görüntülendi.
LSI Toronto Dil Okulu

Toronto LSI Dil Okulu

Toronto Blue Jays Beyzbol Maçı

Toronto Kanada’nın en büyük ve en güzel kentlerinden biridir. CN Kulesi’nin tepesinden Ontario Gölü kıyılarına kadar, bu rengarenk ve kozmopolit şehir Kanada’da İngilizce öğrenmek isteyen öğrencilere sonsuz fırsatlar sunar.

Güzel bir yerleşim bölgesi olan Rosedale’de, kendine has modern bir binada yer alan LSI Toronto, İngilizce eğitimi için rahat bir ortam sağlar. Dil okulumuz metro istasyonuna yakın bir konumdadır ve caddenin karşı tarafında restoranlar ve parklar bulunur.

Şehrin ünlü alışveriş merkezi Yorkville de kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Öğrencilere sunulan imkânlar arasında mikrodalga fırın ve buzdolabıyla donatılmış bir ortak oda ve ücretsiz internet erişimi sunan bir bilgisayar odası bulunur.

İster TOEFL veya Cambridge Sınavı’na (CAE) yönelik bir kurs, ister daha genel bir ESL programı seçmiş olun, okulun harikulade konumu ve güler yüzlü personeli size büyük avantaj sağlayacak.

Toronto – Sosyal Aktiviteler

Yazın piknik, kışın paten partileri ve yıl boyunca da Niagara Şelalesi gezileri gibi aktivitelerin yer aldığı renkli ve yoğun bir sosyal program yürütürüz. Öğrencilerimiz, Toronto’yu İngilizce öğrenmek için harika bir yer haline getiren tüm manzaraların, seslerin ve lezzetlerin keyfini çıkarabilir.

CN Kulesi Turu

CN Kulesi Turu

Batı yarım kürenin en yüksek binası ve Toronto siluetinin ikonu olan kuleyi ziyaret edin. Muhteşem manzarayı izleyin, en üst kattaki restoranda yemek yiyin ve cesaretiniz varsa yüksek terasın pervazında yürüyün!

Toronto Blue Jays Beyzbol Maçı

Toronto Blue Jays’i kendi stadyumunda izlerken beyzbol eğlencesinin tadını çıkarın; diğer öğrencilerle tanışıp İngilizce pratik yapmak için harika bir fırsat.

Niagara Şelaleleri

Niagara ŞelaleleriDünyaca ünlü Niagara Şelaleleri’ne günlük geziye katılın. Bu olağanüstü doğa harikasının nefes kesici manzaralarını izlerken diğer öğrencilerle daha yakından tanışın ve İngilizce pratik yapın.

LSI Toronto Dil Okulu hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak istiyorsanız bizlere her daim 0 212 543 58 06 veya 0 535 712 07 90 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Yurt dışı eğitim yorumu

Henüz bir yurtdışı eğitim yorumu yapılmamış.

BİR YORUM YAZ