ingiltere dil okulları

  • 09 Nisan 2015
  • 2.177 kez görüntülendi.
ingiltere dil okulları

İngiltere dil okullarında ingilizce eğitim

 

İngiltere dil okulları her yıl dünyanın farklı ülkelerinden gelen onbinlerce ingilizce öğrenmek isteyen öğrencileri ağırlamaktadır. İngilizce öğrenmek için ingiltere dil okullarına yaz aylarında  talep o kadar fazladır ki özelikle yaz aylarında bu talep en doruk noktadır.

 

İngiltere’de ingilizce öğrenmek isteyenlere tavsiyeler

 

* Kesinlikle başvurunuzu son dakikaya bırakmayın. Özelikle ingiltere vize işlemleri yoğunluğa bağlı olarak 4-6 haftaya kadar uzayabilmektedir.

* İngiltere’de çok fazla sayıda dil okulu bulunmaktadır. Her bütçeye uygun okul bulmak mümkündür. Mutlaka bütçenize en uygun dil okulunu tercih ediniz.

* İngiltere’de yaz okulu programınız var ise bu programınızı en geç Nisan sonuna kadar yapmanızı tavsiye ederiz. Unutmayın ki ingiltere yaz okulları diğer dil okullarına oranla daha az kontenjana sahiptir ve kontenjanlar daha çabuk dolabilmektedir.

* Konaklamanızı okulunuza olabildiğince yakın bir konumda olsun.

* İngiltere uçak bileti işlemlerinizi olabildiğince erken halledin. Böylelikle daha ekonomik bir şekilde uçak bileti satın almış olursunuz. (bknz:  bedava uçak bileti )

 

İngiltere dil okulları hakkında daha fazla bilgi almak için bizlere 0 212 543 58 06 / 0 535 712 07 90 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz. İngiltere indirimli dil okulları için TIKLAYINIZ

Yurt dışı eğitim yorumu

Henüz bir yurtdışı eğitim yorumu yapılmamış.

BİR YORUM YAZ