Hastings dil okulları

  • 18 Mayıs 2015
  • 2.280 kez görüntülendi.
Hastings dil okulları

Hastings’de Öğrenciler İçin Yaşam

 

Hastings İngiltere’nin tatil bölgesinde yer alan küçük bir şehirdir. Limanının bulunması konumunu yükseltmektedir. Tatil beldesi olarak da oldukça fazla ilgi görmektedir. Bu nedenle festivaller ve etkinlikler sıkça yapılmaktadır. Turistler ise bunlara fazlasıyla ilgi göstermektedir. Tarihi olarak da önemi bulunmaktadır. Ortaçağdan kalma birçok yapı burada hala ayakta bulunmaktadır. Kale, katedral gibi yapılar da şehri daha çok gezilir kılmaktadır. Sokak partileri ise kültürel bir etkinlik olarak oldukça beğeni toplamaktadır. Ulaşım ağının gelişmiş olması ülkenin büyük kentlerine daha kolay gidilmesini sağlamaktadır. Ayrıca iki büyük hava alanına yakınlığı nedeniyle de yurtdışından gelenler için kolaylık sağlamaktadır. Hastings her yıl bir çok festivale ev sahipliği yapmaktadır.

Hastings’te eğitim

Dil ya da üniversite eğitimi alırken daha fazla faaliyete katılmak isteyenler için şehir ideal durmaktadır. Sahili de bu konuda avantaj sağlamaktadır. Daha sıcak bir iklime sahip olması nedeniyle de ülkenin birçok şehrinden farklılık göstermektedir. Bölgenin ve ülkenin kültürünü tanımak isteyenler için de bu özellikler faydalı olmaktadır. İngilizce eğitiminin tüm bunlarla paralel yürütülmesi başarıyı artıran unsurlardan biri olabilmektedir. Sakin bir bölgede okumak isteyenler için de ilk sıralarda yer almaktadır.

Hastings Dil Okulları

Hastinng şehrinde her bütçeye yönelik dil okulu bulmak mümkündür. Bu okullar arasında en çok öne çıkan ve bizlerin de tavsiye ettiği dil okulu Embassy English Hastings Dil Okulu ‘dur. Embassy English dışında Shane Global ve Helc dil okullarını incelemenizde fayda var.

Hastings’te ortalama dil okulu ücretleri  şu şekildedir.

4 hafta : 748 GBP

8  hafta : 1490 GBP

12  Hafta : 2040 GBP

16 Hafta : 2700 GBP

20 Hafta : 3220 GBP

24 Hafta : 3876 GBP

 

Hastings’te aylık aile yanı konaklamalar 115 – 130 GBP arasında değişmektedir. Genellikle konaklamalar yürüme mesafesinde olmaktadır.

Hastings Dil okulları veya ingiltere dil okulları hakkında daha fazla bilgi için bizlere her daim 0 212 543 58 06 veya 0 535 712 07 90 numaralı telefonlardan ulaşabilirisiniz.

Hastings Resimleri

hastings-beach

 

hastings-egitim-ve-yasam

 

hastings-dil-okulu-ogrencileri

 

hastings-dil-okullari-ogrencileri

 

hastings_resimleri

 

hastings-dil-okulu-ogrenci-resimleri

 

hasting-dil-okulu

Yurt dışı eğitim yorumu

Henüz bir yurtdışı eğitim yorumu yapılmamış.

BİR YORUM YAZ