ESE Malta Dil Okulu

  • 09 Şubat 2016
  • 2.203 kez görüntülendi.
ESE Malta Dil Okulu

ese-malta-dil-okulu-2015

ESE Malta Dil Okulu

Kısa adı ESE (European School of English) Malta olan okul Malta’nın en turistik ve en hareketli şehirlerinden birisi olan St. Julians’da.  St. Julians’ın hareketli günlük hayatı ve gece hayatının tam merkezinde bulunan okul binasında öğrenciler için internet, yemek, çalışma alanı gibi bir çok kolaylık da fazlasıyla düşünülmüş.

ESE Malta Dil Okulu Eğitim Programları

ESE Malta, sahip olduğu sertifikalar ve üye olduğu organizasyonlar ile Malta’nın en çok dikkat çeken dil okullarından birisi. Malta’da Genel İngilizce Eğitimi almak isteyenlerin haricinde bir çok farklı eğitim programı da her yıl tüm Dünya çapında büyük ilgi görüyor.

Birebir Eğitim, Business English, IELTS ve TOEFL Hazırlık Kursları’nın yanında ESE MALTA’daTeacher Training programı da bulunuyor.

ESE MALTA’da çocuklar için İngilizce Eğitimi de mümkün. Ailesi ile birlikte Malta’ya gelen 8 yaş üzeri çocuklar için, içerisinde kampların da bulunduğu bir çok İngilizce eğitim programı var. Aileler çocukları ile birlikte Malta’nın enfes güzelliğinin keyfine varırken, çocukları da aynı anda İngilizce derslere katılabiliyor.

ESE Malta Konaklama

ESE Malta, Malta’da en farklı konaklama seçeneği sunan dil okullarından birisi. Aile yanı konaklama ve apartlarda konaklamanın yanında, okulun rezidanslarında da kalmak mümkün. Turistik bir bölge olduğu için oldukça farklı otel seçeneği de okulun anlaşmaları arasında. Ese Malta Konaklama fiyatları Amerika ve Avrupa ülkelerine nazaran çok daha uygun olsa da özellikle yaz döneminde fiyatlar tatilcilerle birlikte oldukça farklılık gösteriyor.

Ese Malta dil okulu ve diğer malta dil okulları hakkında detaylı bilgiye 0 212 543 58 06 veya 0 535 712 07 90 numaralı telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.

Yurt dışı eğitim yorumu

Henüz bir yurtdışı eğitim yorumu yapılmamış.

BİR YORUM YAZ