Brighton Dil Okulları

  • 23 Mayıs 2015
  • 2.909 kez görüntülendi.
Brighton Dil Okulları

Brighton’da Eğitim ve Yaşam

 

Brighton İngiltere’nin en önemli turizm merkezleri arasında yer almaktadır. Ayrıca Birleşik Krallık için de sembolik önemi bulunan bir kent özelliği bulunmaktadır. Doğal güzellikleri ve kültürel önemi nedeniyle her yıl milyonlarca turist şehri ziyaret etmektedir. Şehir eğitim imkânlarıyla da öne çıkmaktadır. Dil eğitimi için dünyanın her yerinden ziyaretçileri ağırlamaktadır. Ayrıca dil okuluna katılım sağlayamayan yaş altı gençler için de yaz okulları bulunmaktadır. Farklı fiyatlar ve imkânlar ile bu konuda çeşitlilik gözlemlenmektedir. Şehirde iki tane üniversite yer almaktadır.

Brighton Dil Okulları

Brighton’da her bütçeye uygun ingilizce dil okulu bulmak mümkündür.4 haftalık ortalama 400 GBP’den 1400 GBP ye kadar farklı seçeneklerde ingilizce eğitimi alabilirsiniz.

Brighton’da eğitim gören öğrenciler için farklı konaklama seçenekleri bulunmaktadır. Öğrenci yurtları olanaklarıyla dikkat çekmektedir. Ayrıca aile yanında kalma seçeneği de burada sunulabilmektedir. Avrupa’da fazlasıyla görülen bu sistem eğitim amaçlı yurt dışı seyahatlerinde öğrencilerin ev ortamında yaşamasınıkolaylaştırmaktadır. Üniversiteye hazırlık eğitimleri de burada verilmektedir. Brighton İngiltere’de gece yaşamını merak edenler için de ilgi çekici bir yer olabilmektedir. Bu sayede dil öğrenme sürecinde yerel halk ile daha fazla iletişim kurma imkânı doğmakta ve sosyal bir hayat içerisinde eğitim devam etmektedir.

 

İlgili Linkler

İngiltere dil okulları ve diğer yurtdışı eğitim programları hakkında bilgiler için bize her daim 0 212 543 58 06 veya 0 535 712 07 90 numaral telefonlardan ulaşabilirisniz.

 

Yurt dışı eğitim yorumu

Henüz bir yurtdışı eğitim yorumu yapılmamış.

BİR YORUM YAZ