Boston Dil Okulu

  • 21 Mayıs 2015
  • 3.034 kez görüntülendi.
Boston Dil Okulu

Eurocentres Boston Dil Okulu

boston-eurocentres-konaklama

Eurocentres Boston NESE, Cambridge’de Harvard Üniversitesi’ne komşu olan ve Charles Nehrine sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesindeki Harvard Meydanı’nda bulunmaktadır.

NESE, Cambridge’de Harvard Üniversitesi’ne komşu olan ve Charles Nehrine sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesindeki Harvard Meydanı’nda bulunmaktadır. Harvard Meydanı, öğrenci etkinliklerinin odak noktasıdır ve ABD’deki en ilginç ve hareketli öğrenci merkezlerinden biridir. Öğrencilerin ihtiyaçları ve eğlenip dinlenmeleri için ideal bir mekan olan “Meydan”, kafeler, restoranlar, kitapçılar ve butiklerle çevrilidir.

NESE’de öğrenciler sadece bir dil değil; Amerikan kültürünü de öğrenirler. Öğrencilerimiz başarı basamaklarını hızla tırmanırlar, çünkü kültürel olarak desteklenen yoğunlaştırılmış İngilizce eğitiminin dil öğreniminin etkinliğini en yüksek düzeye çıkardığı kanıtlanmıştır.

Boston

Cambridge kenti dünyanın en iyi üniversitelerinden ikisi olan Harvard Üniversitesi ve MIT’ye ev sahipliği yapmaktadır. ABD’de öğrencilere hareketli ve çağdaş bir yaşam tarzıyla kültür, gelenek ve tarihi – ve tabii ki İngilizce öğretmenlerini – böylesine heyecan verici bir karışımla sunabilen çok az yer vardır

Boston’de konaklama

Aile yanında konaklama

boston-eurocentres-aile-yani-konaklama

Boston’da aile yanında bir konaklama tercihi yapmak istiyorsanız yanında eğitiminiz süresince kalabileceğiniz çok farklı özelikler de aileler mevcuttur ve konaklama talep ederken bu aileleri tercih edebilirsiniz. Mesela, çocuklu aileler, emekli çiftler veya yaşlı bayanların yanında konaklama bulmak mümkündür. Aileler, Eurocentres tarafında son derece özenle seçilir ve düzenli olarak denetlenir. Yatak odaları temiz ve rahatdır ve her öğrenciye sessiz bir çalışma odası imkanı aileler tarafından sağlanmaktadır. Ortalama Boston’da yarım pansiyon aile konaklaması haftalık 220 $ / 300 $ arasındadır.

 

Boston’da Öğrenci Yurtları / Öğrenci Evleri

 

boston-ogrenci-yurtlari

Eurocentresbostin dil okulunun sunmuş olduğu bir diğer konaklama seçeneği de öğrenci evleridir. Öğrenci evlerinde önemli olan, dünyanın her yerinden gelen öğrencilerin arasındaki ilişkilerdir. Bu konaklamalar da çok kısa sürede arkadaş edinecek ve birlikte güzel vakit geçirebileceksiniz. Boston’da ortalama öğrenci evi / yurt konaklamaları haftalık 280 $ / 600 $ arasıdna değişmektedir.

Boston ‘de boş zaman etkinlikleri

 

Öğrenci şehri Boston ve bizzat NESE, çok sayıda serbest zaman etkinliği sunuyor. Hafta arasında, birçok spor ve özel uğraş kursu (basketbol, futbol, dans v.b) sunuluyor. Bilardo oynayabilir ya da bovlinge gidebilirsiniz, sinema geceleri de düzenli olarak gerçekleşmekte. Hafta sonunda, diğer şeylerin yanı sıra, müze, bira fabrikası ve akvaryum gezileri de yapılabilecekler arasında. Boston dışına çıkmak isterseniz en iyi seçenek New York, Kanada ya da Niagara Şelaleri’ne bir haftasonu gezisi.

Eurocentres Video

 

 

Eurocentres dil okulları güncel kampanya ve diğer yurtdışı eğitim bilgileri için bizlere 0 212 543 58 06 / 0 535 712 07 90 numaralı telefonlarımızdan ulaşabilirisiniz.

Yurt dışı eğitim yorumu

Henüz bir yurtdışı eğitim yorumu yapılmamış.

BİR YORUM YAZ